Hotel Marionette
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel Marionette

Forum RPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 91. szoba (Emily)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kiel Newrit
Admin
Kiel Newrit


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. May. 22.
Age : 47

91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitimeVas. Jún. 27, 2010 5:19 pm

Emily szobája.
Vissza az elejére Go down
https://dollhauz.hungarianforum.net
Emily Bell

Emily Bell


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jun. 24.
Age : 39
Tartózkodási hely : . ott :D

91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitimeHétf. Jún. 28, 2010 5:02 pm

*teljesen elhelyezkedett a szobájában és már második napja alszik és most egyszer csak felkel*
Huhn de jót aludtam *nyújtózik egyet*
Mondjuk azóta biztos rengeted minden történt és a lakókat se láttam még nagyon, de biztos elég sok van, de milyen kis kellemes ez a hely*elmegy fürdeni majd félóra múlva ki jön*
Ez milyen kellemes volt *beáll a tükör elé elkezdi nézegetni magát benne, majd a haját kezdi el igazgatni*
Rám férne egy kiadós nyugis kis pihenő idő és ráadásul még öregszek is mindemellett áh *akad ki a saját arcán* olyan vénnek érzem magam*mély sóhaj* na mindegy itt maradok pár napig és megpihenek, úgy sincsen megbízatásom jelenleg.*megy és felöltözik szokásos ruhájába*
Vissza az elejére Go down
Emily Bell

Emily Bell


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jun. 24.
Age : 39
Tartózkodási hely : . ott :D

91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitimeHétf. Jún. 28, 2010 7:38 pm

*elindul kifele majd le a földszintre körbe néz hátha van lent valaki és ha nincsen legalább le megy enni*
[f.sz.]
Vissza az elejére Go down
Emily Bell

Emily Bell


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jun. 24.
Age : 39
Tartózkodási hely : . ott :D

91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 4:58 pm

*felébred a kádjába* Mi...Mi tör...Mi történt? *fogja a fejét, a fájdalomtól és szédül is, majd felkel és belenéz a tükörbe és látja, hogy feketék még a szemei*
MI EZ?*teljesen meg van rémülve, majd ahogy feltette magának a kérdést el is mólt ezaz egész, teljesen normális volt megint*
Nem tudom mi volt ez, de ha ez történt és én a kádban ébredtem nem lehetett lent jó vége a dolgoknak.. *nem szokott megrémülni, de ettől most eléggé megrémült és nem tudta mit tegyen.*

Na jó lemegyek hátha nincsen lent senki és megtudok inni nyugisan egy kis vodkát..*mély levegő majd elindul kifele az ajtaján*
/f.sz./
Vissza az elejére Go down
Emily Bell

Emily Bell


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jun. 24.
Age : 39
Tartózkodási hely : . ott :D

91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 5:09 pm

2010.07.22

Valahogy elő kell idéznem azt a vackot, irritál, hogy nem tudom mi az és, hogy én mi vagyok. Mikor is volt amikor hatalmába kerített?!*gondolkodik erősen, majd eszébe jut, hogy akkor amikor Vincenttel "összecsaptak", majd felidézi olyan pillanatot amitől hatalmas harag dúl benne, sikerül is előhoznia az erőt, de elveszti felette az uralmat*
Nem ez egy nem lesz jó, ÁLLJ! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLJ!*ordibál majd térdre rogy, de az erő egyre csak a felszínre tőr és hatalmas erőcsapások közepette minden összetörik a szobában, Emily karjába pedig szimbólumok vésődnek. Emily erőt vesz magán hatalmas fájdalom közepette, megpróbál felállni többé kevésbé sikerül is neki tesz két lépést, majd eldől , mert nem bírja a fájdalmat és ezt a hatalmas erőt,- nem gyenge teremtés, de a hirtelen felszínre törő erő, megviseli, főleg, hogy nyomot is hagy maga után - ahogy egyre jobban érzi a fájdalmat, ez a valami egyre jobban a felszínre tör és egyre több szimbólum vésődik a karjára.*
Nem, ez egy nem mehet valahogy le kell állítanom ezt az egészet, de nem bírom..*ismét megpróbál felállni, de 3-4 lépés után összeesik közvetlenül a tükör előtt, meghökken a látványtól, hogy micsoda szimbólum sebek vannak a karján és, hogy a szemei feketék az erő által és az egész aurája feketére váltott hirtelenjében amint a felszínre hozta ezt az erőt*
Miért rendelkezek én mindezzel, biztos nem magamtól, mi történhetett születésem után amitől most ez jön elő rajtam...?!* amint kimondja, a tükör végig berepedezik a szeme láttára, az ő szeme pedig könnybe lábad és az egyébként is be repedezett tőkörbe belever egyet és az üvegszilánkok szépen a földre potyognak. s amint levezeti haragja egy részét az erő szép lassan kezd gyengülni*
Ez ... lesz... az... *már alig van benne életerő, majd felkel és elkezdi a falat ütni, hogy levezesse mérgét, az erő ezáltal folyamatosan kezd gyengülni míg nem eláll, Emily megnyugszik térdre rogy majd elájul*


2010.07.24


*durván 2 nap múlva felébred a karjából szép lassan de még mindig folyik a vér, de felfedezte, hogy néhol fekete vér folyik amitől kissé megrémül és érzi, hogy az erő nem teljesen múlt el*
M..mm...mi...mi ez?!*tágulnak ki a pupillái a fekete vér láttán, majd kimegy a fürdőszobába, belenéz a tükörbe és látja, hogy a szemei még mindig feketék, de amint belenézett a tükörbe mindez el is tűnt és újra normális, leszámítva, hogy a belevésődött szimbólum ott van a karján és vérzik. Beteszi a víz alá, hogy kimossa a sebet és felszisszen a fájdalomtól, majd előveszi a kötszert és kézfejtől -ujjait kihagyva - könyékig bekötözi a kezét*
Zseniális és, most teljesen szétvertem a szobát, mit fogok mondani ha valamelyik recepciós benyit és meglátja a rumlit?! *mély sóhaj, teljesen higgadt arccal és hanggal megfordul majd ránéz a szobára, megáll a fürdőszoba ajtajában és nézi micsoda rumlit okozott azzal, hogy a felszínre hozta az erejét*
De akkor is meg kell tudnom tanulni ezt használni, muszáj lesz, ha ezzel fogok élni, mostantól és néha előfog jönni *odasétál az ablakhoz, kinéz rajta és a csillagos eget nézi, majd sóhajt egy nagyot*
Micsoda furcsa dolgok történnek ebben a házban, biztos, hogy nem véletlen mindez...*Karba teszi a kezét, majd elkezd gondolkodni ezen*
Vissza az elejére Go down
Emily Bell

Emily Bell


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Jun. 24.
Age : 39
Tartózkodási hely : . ott :D

91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 2:19 am

*bemegy a szobájába látja, hogy még mindig hatalmas rumli van és elkezd rendet rakni*
-Hát ez elég sok munka lesz...*elkezdi összeszedni a tükör maradványai a földről majd vissza rakosgatja a helyére mint valami puzzle, majd látja az összetört tükörbe az arcát összetörve és amint hozzáér a tükörhöz olyan lesz mintha nem is történt volna semmi a tükörrel*
-Hh...he?!*teljesen megvan lepődve*
-Hát ez elég furcsa volt...*majd hoz egy vödör vizet és lemossa a vért a padlóról és a falról s amint szép lassan elkészül ledől az ágyára és egyszer csak elalszik*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





91. szoba (Emily) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 91. szoba (Emily)   91. szoba (Emily) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
91. szoba (Emily)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 86. szoba (Ray)
» 88. szoba (Trewis)
» 92. szoba (Kitty)
» 84. szoba (Vincent)
» 89. szoba (Lilien)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hotel Marionette :: Hotel Marionette :: Negyedik emelet-
Ugrás: